Блог Валентина Кузана

Блог Валентина Кузана

Кузан Валентин Музикант, письменник, фотограф

Мужність

"Набрався мужності і переглянув "Страсті Христові".

Ромена

Освоюємо нові простори. Хто б міг подумати, що таким займусь. Аж от, довелося, не витерпів. Посидів до третьої ночі і таки роздуплився з редагуванням відео. 

"Королева України 2009" Елеонора Демеш. Фотосесія перед конкурсом.

Не знаю, чи можна таке робити - постити посилання з блогу на блог, сподіваюсь, ніхто мене за це не поб'є ) 

концерт Олександра Саратського

Щойно повернувся з концерту Олександра Саратського, який пройшов в Ужгородській філармонії. Саратський - один із найцікавіших для мене музикантів.  Джазмен, який грає класичну музику, пише для симфонічних оркестрів, перероблює народні пісні і робить це так смачно, що слів нема. Моя шкіра, індикатор всього розкішного (мурашки бігають) два рази підтвердила, що ми з автором думаємо одними й тими ж елекричними сигналами. Є теза: щоб бути класним письменником, треба краще за інших висловлювати їхні ж думки. І, прочитавши в автора свої власні міркування, читач визнає його генієм. Так само тут: я відчував майже той самий мисленнєвий процес, що і музикант, який сидів за роялем. Зовсім чужа і незнайома людина, але дуже близька. Бачив в уяві ті самі клавіші, це можна порівняти з тим, що ми дихаємо одним повітрям. І якби я був вмілим піаністом, грав би ту ж саму музику, бо відчуваємо ми однаково.

Виставка в межах Березневих Котів

В рамках фестивалю еротичного мистецтва "Березневі Коти 5", який уже вдруге проходить на міжнародному рівні, 26 березня буде відкрито виставку. Відкриття відбудеться в Закарпатському обласному художньому музеї ім. Й. Бокшая о 16.00.

Музиканти українські

Цей запис присвячується українським музикантам і їхнім фотознімкам. Точніше, гурту Esthetic Education. А ще точніше, кільком враженням від зараз покажу чого.

рекламне фото

Кілька знімків, які я робив з рекламною метою, в рекламному жанрі, в різних місцях. )