Миколайчики в горах: Фото з ІV походу по Боржавському хребту

Фото з ІV походу Миколайчиків від Клуб Піших Туристів опублікував Сергій Денисенко. Перший похід організували ще у 2018 році. Цьогоріч Миколайчики підкорювали гори Боржавського хребта. Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram. Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube. Дізнайся першим!

Жовтневий сніг в Угорщині 2021

В Угорщині пройшов рясний снігопад у гірському масиві Бюкк, що відомий своїми печерами. Ця місцевість знаходиться приблизно за 200 км від Закарпаття, на півночі країни. Снігом буквально засипало гірський пансіонат "Білий орел". Сніговий покрив сягнув 10-15 см.

Вперше на Закарпатті: виставка ранніх робіт Ерделі (ФОТО)

Виставка ранніх робіт Адальберта Ерделі представлена в Угорському домі, що в Мукачеві. Тут вперше показані замальовки, ранні рукописи та карикатури одного з найуспішніших художників в історії. Більше про відкриття виставки за цим посиланням. Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram. Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube. Дізнайся першим!

Краса Карпат: Отара овець на схилах Говерли

Чудові фото отари на полонині від Аттіли Федика. Більше про гору - тут.

Гори та міста: Закарпаття у об'єктиві фотографа із Китаю

Юнчен Ї публікує чудові світлини із своїх мандрівок на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.Найбільше в кадр фотографа потрапив обласний центр, проте є цікаві світлини заходу сонця у Мукачеві, замку Паланок, макового поля поблизу Ужгорода та лавандової плантації у Перечині. Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram. Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube. Дізнайся першим!

Краса Невицького замку з висоти

Невицький замок - одна з найдавніших закарпатських фортець і є одним з неофіційних символів нашого краю. Mukachevo.net пропонує поглянути, як виглядає один із найвідоміших замків Закарпаття з висоти. Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram. Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube. Дізнайся першим!

Чудовий краєвид: Верецький перевал поблизу села Завадка

Верецький перевал розташований на головному вододільному хребті Карпат і також на межі Львівської і Закарпатської областей та розділяє басейни рік Латориці та Стрия. Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram. Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube. Дізнайся першим!

Закарпатці об'єднуються, щоб допомогти Павлику Мотичко із Синевира, який має рідкісну хворобу

Павлик Мотичка з села Синевир має рідкісний діагноз СМА1 (спинально-м’язова атрофія) та потребує термінового лікування, яке коштує понад 2 мільйони доларів. Більше інформації та реквізити для допомоги за посиланням. У відео пропонуємо подивитися, як проходила благодійна акція у Мукачеві.

Метеорний потік Персеїди у об'єктиві закарпатських фотографів

Такий метеорний потік можна спостерігати щороку приблизно з 23 липня до 22 серпня. Щороку наша планета проходить через хвіст комети, часточки якої згорають в атмосфері і утворюють "падаючи зірки" — метеорний потік Персеїди.Перші чотири фото із закарпатського села Дерцен, решта із Невицького замку. Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram. Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube. Дізнайся першим!

Відкриття Олімпіади-2020 у Токіо (ФОТО)

23 липня у столиці Японії відкрились XXXII літні Олімпійські ігри. Про шанси України читайте у цьому матеріалі. Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram. Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube. Дізнайся першим!

Момент вибуху: Кадри з місця пожежі у Паланку з висоти

30 червня у Мукачеві в мікрорайоні Паланок виникла пожежа - зайнявся мотель "Водолій".У ДСНС Закарпаття розповідають, що осередком загорання стали підсобно-складські приміщення. На щастя ніхто не постравждав. Нашим журналістам вдалось зняти відео пожежі з висоти. Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram. Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube. Дізнайся першим!

Місце майбутнього аеропорту Мукачева з висоти пташиного польоту (ВІДЕО)

Редакція Mukachevo.net побувала на місці де у майбутньому планують звести новий аеропорт Мукачева. Більше деталей за цим посиланням. Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram. Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube. Дізнайся першим!

Як виглядає найкращий альпінарій України, який створив під Ужгородом біолог і мандрівник

Про цікаві рослини Віктор Ганущак розповів у матеріалі від Укрінформ. Ми ж пропонуємо поглянути на світлини авторства Вікора Ганущака. Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram. Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube. Дізнайся першим!

Мукачівська ДЮСШ: Художні гімнастки, які важкою працею здобувають чемпіонство на змаганнях

Відділення з художньої гімнастики СОК ДЮСШ у Мукачеві існує 3 роки. Зараз тут тренуються загалом 50 гімнасток, віком від 4 років до 15 років. Пропонуємо подивитись відео про те, як виховують справжніх чемпіонок у стінах ДЮСШ. Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram. Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube. Дізнайся першим!

Вражаючі фото сонячного затемнення у різних країнах світу

10 червня більшість мешканців північної півкулі Землі стали свідками сонячного затемнення. Чудові світлини рідкісного явища опублікували в ВВС.Україна.

Найсучасніший в Україні: Відкриття аквапарку "Карпатія" у Мукачеві заплановано на липень

Наразі власники не розповідають всі подробиці відкриття, але незабаром обіцяють відкрити завісу для редакції Mukachevo.net. За попередніми даними майбутній аквапарк, який будуть у Мукачеві на вулиці Духновича, буде найсучаснішим в Україні. На відео можна побачити, на якому етапі зараз будівництво нового об'єкту. Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram. Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube. Дізнайся першим!

На Закарпатті розквітла унікальна Долина нарцисів

Чудові світлини розмістила у соцмережі Фейсбук користувачка Наталія Четова. Незважаючи на те, що саме квітів на полі цього року на так багато, є місця де можна зробити чудові світлини. Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram. Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube. Дізнайся першим!

Як виглядає оновлений парк імені Андрія Кузьменка у Мукачеві (ФОТО)

Світлини оновленого парку розмістили на сторінці Мукачівської міської ради у соцмережі Facebook.Зелена локація розташована по вулиці Івана Парканія, неподалік центральної площі міста, на реконструкцію рекреаційної зони площею більше 2,5 гектарів Мукачівська міська влада виділила понад 11 мільйонів гривень. Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram. Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube. Дізнайся першим!

В Ужгородському Скансені показали найкращі писанки Закарпаття

У експозиції зібрано понад 500 писанок з різних куточків Закарпаття. Також до створення виставки приєднались майстри з Київщини, Львівщини, Тернопільщини та Херсонщини. У колекції і традиційні техніки воскового розпису, дряпанки, мальованки, крапанки. Є сучасні види писанок – це писанки на дереві, випалювання і комбінування, випалювання і малювання тощо. Фото з офіційної сторінки Ужгородський Скансен у соцмережі фейсбук. Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram. Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube. Дізнайся першим!

Зимові Карпати: Похід на гору Стримба (1719м)

Ужгородський фотограф Сергій Денисенко опублікував репортаж про одноденний похід на гору Стримба із Колочави. Пропонуємо вам переглянути чудові світлини зимових Карпат. Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram. Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube. Дізнайся першим!