У Рівному Минай пропустив двічі за останні десять хвилин і програв

У черговому турі Другої ліги України Минай гостював у Рівному, якого вже встиг вибити із кубку України цього сезону.

Те що команди зустрічалися у кубку не давало ніяких відповідей на запитання, який буде матч, а ні тренерам, а ні вболівальникам. Верес у чемпіонаті виступає вкрай погано і знаходиться на останній сходинці, а от Минай вже потрохи набирає свою форму і бореться за найвищу сходинку.

Початок гри залишився за Минаєм. Лише за перші десять хвилин на ворота Бабійчука зробив ударний штурм Василь Кобін. Щоправда удари екс-гравця рівненського «Вереса» летіли вище воріт. Ще один хороший момент змарнував Василь Беца. Такий старт давав право ужгородцям рахуватися фаворитами у цій грі.

Верес грав обережно. Атаки будував лише тоді коли помилялися гості. На 14 хвилині удар Сада потягнув Сидоренко, а ще через п’ять хвилин Сидоренко відбив удар зі штрафного від Орловського. І господарі знову зникли. Натомість атакувальні редути від Минаю зростали. Кополовець сильно пробиває, а Бабійчук відбиває на кутовий. Кобін чудовим пасом знаходить Ощипка, а останній не влучає у ворота. Нурієв виходить на ударну позицію і запускає свою гармату, але захисник стає на заваді.

Закарпатці настільки зосередились на атаці, що про захист трохи забули, а там гравці Вереса створили гольовий момент. Орловський навішує у карний майданчик, а там ніким не прикритий Маїк із лінії воротарського майданчика пробиває головою і Сидоренко безсилий. Та за Минай грає стійка воріт.

Минайці оговтались одразу і пішли у свій наступ. Підсумок Нурієв дає пас на Пиняшка, а того у карному збиває захисник Рівного. Вердикт арбітра Христини Козорог – пенальті. Гегедош вирішив не мудрити і пробив на силу. «Сфера» опинилася у воротах Вереса – 0:1.

Перший тайм пройшов під диктовку минайців. Підопічні Ігоря Харьковщенка намагалися подвоїти свою перевагу, але фарт вже був на боці рівненських футболістів.

От те що відбулося у другому таймі, то пояснити це важко. Чи це втома після кубкового матчу, або це настанова від Ігоря Харьковщенка, але Минай грати перестав.

Верес повністю домінував на полі. Моменти почали з’являтися біля воріт Сидоренка майже кожні три хвилини. Впевненість першого тайму наших футболістів пішла кудись разом із перервою.

Гра і так не йшла. А Ігор Харьковщенко ще й зняв єдиного форварда і випустив Микуляка. Що це було? Гра на утримання рахунку? Не зрозуміло. На 83 хвилині це катаначо від Минаю дало свій негатив. Котляр навісив із штрафного, а Орловський забив – 1:1.

Результат на рівні катастрофи. Минай пішов відігруватися і тут Ощипко зробив те, що не мав право зробити. Обрізав свою команду невдалим пасом на Кобіна. Рівняни м’яч перехопили і вивели на побачення із нашим голкіпером Яременка – 2:1.

Таким результат і залишився. До тренерського штабу є питання, але поки судити строго не будемо. Можливо все ж таки футболісти не встигли відновитися після кубкової гри у середу. Проте слід зазначити, що таку команду, як Верес потрібно перегравати.

Наразі Минай перебуває на третій сходинці із 9 очками. Лідирує Калуш, який свої очки також втратив у виїзній грі проти Полісся.