Минай вибив Верес з Кубка України

Сьогодні, 18 липня, відбувся матч попереднього раунду Кубку України з футболу, де ФК ''Минай''розпочав свої виступи у професійному футболі. Основний час завершився у нічию 1:1, а по пенальті перемогли закарпатці 9:10.

Перші хвилини матчу пройшли під повну диктовку рівнян. Вони на правах господарів одразу ж заволоділи м'ячем. Підопічні Ігоря Харковщенка змушені були грати від захисту. Такий стиль гри приніс вболівальникам перший момент тільки на 15 хвилині. Створили його гравці ''Вересу''. Пецьків поблизу штрафного віддав на Семенчука, а той пробив у сторону воріт закарпатців - повз ворота Та цей момент став поштовхом у атакувальних діях господарів. Увесь перший тайм вони володіли перевагою. Постійні моменти бля воріт Сидоренка тримали у напрузі захисників ''Минаю'' і вони почали помилятися. На 36 хвилині форвард рівнян Валерій Сад скористався такою помилкою і вийшов сам-на-сам з Сидоренком і лише дивом не влучив.

Останні п'ять хвилин першого тайму команди грали рівно. Ужгородці змогли створити перший момент, але удар Василя Беци з 20-ти метрів полетів у сусідню річку Ікву. У відповідь наші футболісти одразу ж отримали атаку після якої Олег Допілка був вимушений виручати свого голкіпера вибиваючи м'яч головою після простріл суперника у карний майданчик. Останнє слово у першій половині гри було за нашими футболістами. Правова своєю передачею знайшов у рівненській штрафній Кополовця. Михайло м'яч прийняв і з розвороту пробив, але голкіпер свою команду не підвів. Тож у першій половині нулі.

Другий тайм впевненіше розпочали гості. Минайці почали більше йти в атаку. Це одразу ж дало свої результати, а саме небезпечні моменти біля воріт Бабійчука. Також і контроль м'яча був за нашими и футболістами. Видно було, що тренер команди Харковщенко знайшов правильні слова у роздягальні. На 70 хвилині чудову нагоду мав Роберт Гегедош, який навіс Микуляка вирішив замкнути ударом через себе, але Авдійчук був готовий до такого удару і прибрав ''шкіряного'' до рук.

На 80 хвилині у минайців стовідковий момент. Роберт Гегедош вийшов на побачення з голкіпером рівнян і переграв його, але тоді коли закарпатці бачили м'яч у воротах захисник ''Вересу'' Барабаш виніс ''сферу'' з лінії власних воріт на аут.  Все змінилося у другому таймі.

Ужгородці готові були на штурм і вирішувати все в основний час. 84 хвилина матчу і дивовижний удар Олексія Шпака з 20-ти метрів точнісінько в кут - Бабійчук без шансів 0:1. Та після голу минайці трохи заспокоїлися за що і поплатилися на 89 хвилині. Фляк навісив зі штрафного, а Дубина замкнув головою -1:1.

Перший екстра-тайм вже показав те, що команди наїлися. В основному команди перебивали ''шкіряного'' з однієї половини на іншу. Щоправда свій момент минайці змарнували на 105 хвилині. Після навісу з кутового від Микуляка пробивав Гегедош, а добивав Добірка, але обидва удари на себе взяли захисники Рівного.

Останні 15 хвилин вже взагалі йшли на останньому диханні футболістів. Рівнянин все більше лежали на полі через судоми у ногах, а минайці намагалися все вирішити до серії пенальті. На 110 хвилині Гегедош вийшов на ударну позицію, але удар не вийшов. Гра доходила до свого логічного завершення, серії одинадцятиметрових. Минайці до лотереї дотягувати не хотіли, та тут гравці ''Вересу'' вдалися до неправомірних методів. Цінною порушення правил команда господарів зупиняла атакувальні редути гостей. Так лише у другому екстра-тайм арбітр матчу нагородив ''гірчичниками'' трьох гравців Рівного. Та на 118 хвилині Рівне використало всі свої силові запаси і створили момент, який міг господарів вивести у наступний раунд. Заікін віддав пас на Дубина, а той з шести метрів вдарив прямо у нашого голкіпера.

В серії пенальті фаворитів нема. Тут за все вирішують нерви. У ''Миная'' вже була невдача у серії в чемпіонаті України серед аматорів проти ''Таврії-Скіф'' тому вболівальники мали надію, що коуч Ігор Харковщенко відпрацьовував із гравцями саме ці моменти на тренуваннях. Першими до удару підішли рівняни. Гапольчук обіграв Сидоренка - 1:0. Шпак у відповідь забив у ворота Бабійчука - 1:1. Удар Бондарерка Сидоренко не вгадав -2:1. А то Допілка влучив у стійку, та м'яч після зустрічі з металевою опорою влетів у ворота - 2:2. Скотаренко вдарив по центру, але Сидоренко стрибнув у бік - 3:2. А минаєць Минайленко без проблем розвів Бабійчука по кутам - 3:3. Заікін свій удар виклав бездоганно поклавши м'яч у дев'ятку - 4:3. Лобода відновив статус кво - 4:4. П'ятий удар від Будинок і знову Сидоренко стрибнув у протилежний кут від м'яча -  5:4. Тож Гегедошу було не просто, але він впорався - 5:5. Не йдуть пенальті у Сидоренка, він знову впав у інший кут, а Семенчук забив - 6:5. Удар Микуляка Бабійчук незловив - 6:6. Герасимчук без проблем обіграв голкіпера Ужгорода -7:6. А от Смокоровський не ризикував і вдарив на точність - 7:7. Восьмим у ''Вереса'' пробивав Фляк і знову Сидоренко у протилежному куті - 8:7. Беца у відповідь м'яч відправив під поперечину - 8:8. Роман Пецьків, та що тут говорити, Сидоренко знову не туди - 9:8. Стасюк не без проблем, але зрівняв ударом у самісінькому кут - 9:9. У Рівного пробивав Барабаш і тут тобі у десятку, Сидоренко відбив. Пиняшко мав вирішувати і це йому вдалося - 9:10