Минай з легкістю пройшов Прикарпаття та вийшов у 1/16 Кубка України (ВІДЕО)

1 12

Сьогодні, 22 серпня в 1/32 фіналу кубка України закарпатська команда переграла першолігове Прикарпаття з рахунком 3-1.

Вже з перших хвилин підопічні Харковщенка взяли ініціативу у свої "ноги". Небезпечні моменти раз-по-раз виникали біля воріт гостей.

Минай своїми атакувальними діями все частіше змушував помилятися суперника у захисті, що на 19 хв. принесло свої плоди. Нурієв дав на на Кобіна, а Василь закинув у карний на Гегедоша, той м'яч прийняв і перекинув голкіпера - 1:0.

Ще через дві хвилини Кополовець знаходить того ж Гегедоша, який знову перекидає голкіпера - 2:0.

Обертів наша команда не здавила навіть при подвійний перевазі, але одного разу дали промах у захисті і Цюцюра гол відіграв.

Та одразу  атака ужгородців, яка закінчилася кутовим. Кобін навісив, Ощипко підправив, а Гавриленко вколотив шкіряного у ворота 3-1.

Таким був рахунок першого тайму. Таким він був у підсумку. Минай здобув важливу перемогу і слід зазначити, що це була найкраща гра поки на професійному рівні, а це означає, що хлопці прогресують.

Тепер команді Харковщенка може потрапити гранд українського футболу, адже з 1/16 фіналу вже стартують команди Прем'єр ліги.

Пропонуємо переглянути трансляцію матчу.