Євро-2020: Італія у видовищному матчі перемогла Бельгію та пройшла до півфіналу

Чвертьфінальний матч Євро-2020 між збірними Бельгії та Італії, що проходив у Мюнхені, завершився перемогою італійців з мінімальною перевагою.

Вже на 13-й хвилині Італія забила після стандарту, але VAR скасував гол через офсайд. У середині тайму два хороших моменти були у бельгійців, але Джанлуїджі Доннарумма врятував Італію після ударів Кевіна де Брюйне і Ромелу Лукаку.

А на 31-й хвилині італійці все ж вийшли вперед - Ніколо Барелла пробрався повз кількох суперників і пробив у дальній кут. А перед перервою Лоренцо Інсіньє змістився в центр і обвідним ударом встромив м'яч під штангу.

Але Бельгія встигла повернутися в гру до перерви - Жеремі Докю заробив пенальті, а Лукаку його реалізував.

У середині другого тайму Лукаку міг оформити дубль, але, з близької відстані замикаючи простріл де Брюйне, влучив у суперника. Італійці відповіли небезпечним моментом Леонардо Спінаццоли, який пізніше не зміг продовжити матч через травму.

Ближче до кінця матчу гол-шедевр ледь не забив Докю, але м'яч просвистів над поперечиною.

На останній кутовий біля воріт Італії пішов голкіпер Тібо Куртуа, але це не допомогло Бельгії піти від поразки.

В підсумку Бельгія - Італія - 1:2. Італія пробивається до півфіналу Чемпіонату Європи де зіграє з Іспанією.

Нагадаємо, першим півфіналістом Євро-2020 стала Іспанія.

Зазначимо, 3 липня в Римі збірна України в 1/4 Євро-2020 зіграє з Англією.