Англія наступна: Україна у чвертьфіналі Євро-2020 (ФОТО)

В матчі 1/8 Чемпіонату Європи збірна України змогла обіграти збірну Швеції з рахунком 2:1.

Перший тайм обидві збірні розпочали активно — як українці, так шведи намагалися відкрити рахунок. Проте пощастило українській збірній.

Розпочав гольову атаку Микола Шапаренко – він перевів м'яч на правий фланг, де Олександр Караваєв у два дотики знайшов Андрія Ярмоленка.

Лідер "синьо-жовтих" Олександр Зінченко на 27 хвилині потужним ударом відкрив рахунок у поєдинку – 0:1.

На 43 хвилині Швеція зрівняла рахунок. Перед самою перервою Еміль Форсберг дальнім ударом відзначився у воротах Георгія Бущана.

Відтак перший тайм закінчився з рахунком 1:1.

Другий тайм почався спокійніше, проте на 55 хвилині збірна України мала шанс на результат. Проте Сидорчук поцілив у каркас воріт.

Також стійка воріт врятувала українців від голу на 56 хвилині. Форсберг у свою чергу пробив у праву стійку воріт Бущана.

На 66 хвилині шведи отримали право на кутовий. Форсберг подав з лівого флангу. Бущан врятував ворота після удару Кулусевські.

На 67 хвилині стрімка контратака українців завершилася ударом Ярмоленка. Однак Ольсен врятував свою збірну.

Арбітр компенсував 2 хвилини до основного часу матчу. Проте другий тайм завершився нічиєю — 1:1.

В екстра-таймі, на 99-ій хвилині, Маркус жорстко зіграв проти Бесєдіна і отримав червону картку.

На 120-й хвилині після подачі від Зінченка з флангу Артем Довбик ударом головою пробиває Ольсена - 2:1.

У надважкому матчі збірна України здобуває перемогу над Швецією.
В 1/4 фіналу збірна України зіграє з Англією 3 липня в Римі.

Нагадаємо, 29 червня Англія здолала Німеччину в поєдинку плей-оф Чемпіонату Європи 2020.

Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.