Минулими вихідними юні склади Говерли та Карпат з'ясовували, хто з них сильніший

Матчі відбулися як на Закарпатті, так і у Львові, фактинчо паралельно у суботу, 27 вересня в рамках ДЮФЛУ.

Цього разу, суперниками наших футболістів стали вихованці СДЮШО «Карпати».

Поєдинки другого туру команд Говерла U-17 та U-15, відбулися у Львові, на стадіоні Україна. Відтак, підопічні Золтана Сільваші поступилися юним «левам» з рахунком 3:0. «Говерла U-15» теж зазнала поразки, пропустивши три «сухих» мячі.

Оптимізму додають здобуті, підопічними Івана Фізера, три залікові пункти, у матчі з львівськими «Карпатами». На мукачівському стадіоні «Авангард» «говерлянам», команди U-16, вже в другому таймі вдалося повести в рахунку. Львів’яни відновити паритет до кінця поєдинку не змогли. У підсумку, 1:0.

А от наймолодші «говерляни», команди U-14, здобути результат у домашньому поєдинку, на жаль, не змогли, пропустивши ще в першому таймі два м’ячі. Рахунок протримався до кінця матчу. 0:2, на користь «Карпат».