Відігралися з 0:2: "Минай" вирвав нічию проти "Олександрії"

Закарпатська команда знову наблизилися до своїх прямих конкурентів, які програли.

У двох останніх матчах проти "Миная" "Олександрія не перемагала – двічі по 1:1. Не обіцяв легкої прогулянки й сьогоднішній поєдинок. Так, "Минай" – останній у таблиці, але у 2024-му році закарпатський колектив переживає період ренесансу. Сім очок у п'яти матчах – дуже солідне досягнення.

Однак цього мало. Для порятунку "Минаю" потрібно чіплятися за очки в кожному матчі. Сьогодні було б вкрай важко, якби на 12-й хвилині арбітри зарахували гол у закарпатські ворота, коли м'яч після затяжної атаки й удару залетів у сітку від стійки. Врятувало господарів положення "поза грою" у Кулакова. "Олександрія" у ті хвилини багато тримала м'яча й контролювала гру, "Минай" розраховував на контратаки.

Вони виходили стрімкі, це правда. Іноді захисники суперника навіть не встигали. Але попереду "Минаю" бракувало завершення. Одного разу намагався пробити Кисіль, піймавши м'яча з лету. Але вийшов легкий тичок у руки воротарю. В іншому – небезпека зі стандартів. Двічі зі штрафного пробивав Вакула, обидва рази – вище воріт. Була одна цікава подача від кутового прапорця, але теж безрезультатно.

Один з моментів наприкінці першого тайму спричинив обурення зазвичай ввічливого Желько Любеновича. Захисники "Олександрії" "обрізалися" й надали шанс Вакулі, того збили перед лінією штрафного – без жовтої. А потім за фол майже в центрі поля одному з гравців "Миная" суддя виписав "гірчичника". Така не послідовність розгнівала тренера.

Так чи інакше, зі стандартів могла забити й "Олександрія". Зокрема, Калітвінцев зі штрафного. Була добра флангова подача на голову Калюжному, але він й по воротах не пробив, й передачею адресата не знайшов. Жвавий перший тайм.

Тож аж дивно, що на початку другого "Минай" практично посипався – пропустив два швидкі голи. Спершу з гущі футболістів від Кулакова (пас – Шулянського), а потім – від Калітвінцева, якому дали змогу зіграти другим темпом.

Любенович після цього закликав підопічних зібратися, мовляв, часу ще багато. І дійсно, невдовзі Устименко відродив інтригу, замкнувши головою подачу зі стандарту – 1:2. Трохи "Олександрія" затремтіла.

Чи ні? Не минуло й десяти хвилин, як гості отримали ідеальний шанс на те, аби знову відновити перевагу у два м'ячі. Скиба рукою у штрафній площі зупинив удар Ковальця і сам Кирило взявся бити пенальті… і не забив, відправивши м'яча повз ворота.

Хлопцям Ротаня треба було закривати гру, а так ситуація обернулася проти них. Спершу вони пропустили вдруге – від улюбленця минайської публіки Гунічева, який вправно реалізував свій момент з передачі Чуєва. А потім залишилися в меншості через другу жовту Ковальця. І тут вже не йшлося про перемогу – треба було відстояти нічию, - за матеріалами видання UAFootball.

Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.