Друга ліга: МФА "Мункач" виграє другий матч поспіль у чемпіонаті

У другому турі чемпіонату України з футболу МФА зустрічався на виїзді з чернівецькою «Буковиною».

Господарі – досвідчена команда, яка постійно виступає на професійному рівні, тож наставник нашої команди Віталій Шумський вирішив грати від оборони, роблячи ставки на контратаки.

Більшість ігрового часу в першій половині зустрічі м’ячем володіли господарі, та надійна гра в захисті не дала буковинцям жодної можливості створити загрозу біля володінь нашої команди.

Аналогіно складався і другий тайм поєдинку. Господарі заробили право на виконання кількох небезпечних штрафних ударів, однак, їх виконання було невдалим. Ключовою стала 89-та хвилина матчу. Мукачівці заробили право на аут, після вкидання з якого з м’ячем опинився Сергій Стень на лівому куті після обробки він покотив його на Максима Гірного.

Наш нападник вирішив пробити сходу – удар заблокував оборонець, та мяч знову повернувся до нашого нападника, який вже вдруге вирішив завдати удару з розвороту – на цей раз «круглий» від захисника «Буковини» влетів у сітку воріт господарів.

В час, що залишився господарі встигли провести дві гострі атаки, та на щастя, в першій з них наші оборонці перевели удар гравця чернівецької команди на кутовий, а в іншій по цілі не влучив гравець «Буковини». Тож знову перемога з рахунком – 1:0 і є шість очок в активі, - повідомляє пресслужба мукачівського клубу.