Розгром "Ужгорода" та перемога "Мункача": старт закарпатських клубів в професійному футболі

Одна команда дуже порадувала вболівальників, а ось у клубу з обласного центру великі проблеми.

В першу чергу акцент візьмемо на ужгородський клуб. Це лише думка автора матеріалу, але не логічно було змінювати головного тренера перед стартом Першої ліги.

Володимир Васютик зробив з "Ужгорода" дійсно бойову команду, вона успішно подолала Другу лігу України і вже готувалася до Першої. Перед самим початком нового сезону президент клубу Іван Дуран вирішив успішного тренера замінити Михайлом Іваницею.

Тут йдеться не про кваліфікацію Іваниці, а про те, що команду готував один тренер, і готував успішно, а його замінили іншим, який не мав доста часу, аби познайомитися з клубною стратегією та розпочати сезон більш успішно.

До речі такі дії вже не вперше зустрічаються у керівництва клубу. Колись тренера Мирослава Бабяка, який показував дуже хороший футбол і результат, замінили Василем Варгою, який у свій час провалив повністю завдання на сезон і залишив ужгородський клуб, коли той був на дні турнірної таблиці.

Про цю гру дуже важко говорити, адже на полі була одна команда і це "Прикарпаття" з Івано-Франківську. Вже на 8-й хвилині гості відкрили рахунок у матчі. Ужгородці мали сили і бажання відповідати, але лише до 20-хвилини.

На 29-хвилині гості свою перевагу подвоїли, а через три хвилини Стефан Федак забив у свої ворота, чим і зробив рахунок 0-3.

Ужгородці розвели м'яч із центра поля, помилилися і пропустили четвертий гол, а на 42-хвилині рахунок взагалі став 0-5.

Другий тайм прикарпатці вже просто грали у своє задоволення забивши ще один гол. Підсумок - 0-6.

МФА в дебютному матчі сезону 2021/22 в Другій лізі здобуває історичну перемогу, мінімально обігравши ФК «Чернігів» з рахунком – 1:0.

Єдиний гол у матчі провів нападник «Мункача» Максим Гірний з асисту Петра Луціва.

До слова, цю перемогу команда присвятила екснаставнику, Віктору Ряшку, який торік загинув у жахливій автотрощі. Окрім того, ця перемога яскраво ознаменувала 25 річну перерву для Мукачева без професійного футболу.