Євро-2020: Іспанія стала першим півфіналістом

Збірна Іспанії тільки в серії післяматчевих пенальті змогла перемогти Швейцарію.

Іспанія вийшла вперед вже на восьмій хвилині. Після удару Жорді Альба м`яч зрикошетив від ноги Деніса Закарія і залетів у кут воріт збірної Швейцарії - 1:0. Автогол був записаний на Закарію, і це десятий м`яч забитий на Євро-2020 у ворота власної команди.

Початок другого тайму був за Швейцарією. Мав шанс реабілітуватися Закарія, але після удару головою м`яч пролетів поруч зі штангою.

На 68-й хвилині Швейцарія таки досягла свого. Джердан Шакірі ударом у кут воріт з метрів десяти пробив Уная Сімона - 1:1. Іспанія в атаці видала два удари від Дані Ольмо та Пау Торреса, що були заблоковані. На 77-й хвилині Швейцарія залишилася в меншості після вилучення Ремо Фройлера за небезпечний підкат.

У більшості Іспанія не зуміла дотиснути швейцарців і гра була переведена в овертайми.

У першій 15-хвилинці Швейцарію тягнув її воротар Ян Зоммер. Щонайменше тричі сейви Зоммера залишали швейцарців у грі. Другий екстратайм Іспанія знову провела на воротах Швейцарії і головний герой основного та додаткового часу - Зоммер.

У серії післяматчевих пенальті вже був інший герой. Воротар іспанців Унай Сімон взяв два удари з 11-ти метрів та один постріл був вище воріт. Зоммер також відбив один удар та одного разу була штанга, але цього не вистачило. Іспанія виграла серію післяматчевих пенальті з рахунком 3:1 та пробилася до півфіналу.

Зазначимо, вже 3 липня в Римі збірна України в 1/4 Євро-2020 зіграє з Англією.

Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.