Закарпатські спортсмени показали високий рівень на чемпіонаті України з легкої атлетики (ФОТО)

19-20 вересня у Луцьку на стадіоні «Авангард» відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 року народження та молодших.

Закарпатську область на цих змаганнях представляли 10 спортсменів, 8 з яких – вихованці СОК ДЮСШ м.Мукачево.

Як повідомляє старший тренер збірної України з резерву Андрій Каратєєв, закарпатці порадували високими результатами наприкінці сезону.

Карпишинець Олександр у спортивній ходьбі на 3000м встановив особисте досягнення - 14:45.23 і посів високе 5 місце. Його товариш по команді Вінярський Борис був 9-м.

Тренують спортсменів – ЗТУ Будкевич Г.Б. та Кондур Г.Ю. Надзвичайно напруженою була боротьба у дівчат з бігу на 800м.

Здобувши перемогу у своєму забігу з особистим рекордом – 2:28.20, Даніела Хімич ( тренер – Губін Є.В.) посіла 7 місце. Від бронзової сходинки п‘єдесталу пошани її відділили лише 3 секунди.

Особисті рекорди встановили у своїх видах: Логойда Артур (200м), Бургер Денис (200м), Хаван Даниїла (400м), Касьяненко Софія (800м).

Виїзд команди на ці змагання відбувся за підтримки ГО «Рада спортивних товариств м.Мукачево» (голова – Кучінка С.А.) та управління молоді та спорту Закарпатської ОДА.