Збірна України з мінімальним результатом переграла Македонію у Львові (ВІДЕО)

У 3 турі відбору до Євро-2016 синьо-жовті з рахунком 1:0 здолали збірну Македонії на Арені-Львів, видавши інфарктну кінцівку і зуміли отримати важливі три очки.

Увесь матч уболівальники на Арені-Львів пдітримували збірну України і співали пісень, а вже ближче до 90-ї хвилини під щити, що біля воріт збірної Македонії прилетіла велика петарда. Вибух злякав і воротаря македонців і резервного арбітра, що перебував поруч. У результаті гра була зупинена на хвилин п`ять, інформує Сhampion.com.ua.

Тепер мінімум на Федерацію футболу України очікує штраф і максимум чергова дискваліфікація стадіону Арена-Львів. Нагадаємо, що у відборі до ЧС-2018 у Львові збірна України не гратиме через дискваліфікацію стадіон.

Забили українці ще в першому таймі. Коноплянка пробіг лівим флангом і прострілив у карний майданчик, де м`яч відскакує від Ярмоленка до Сидорчука, котрий з 10 метрів пробиває у кут воріт - 1:0.