Шахтар виграв Суперкубок України (ФОТО)

У матчі за Суперкубок України "гірники" здолали київське Динамо з рахунком 2:0.

Команди розпочали гру обережно, а перший момент був створений на 10-й хвилині матчу: награна комбінація Шахтаря під час виконання кутового від Тайсона завершилася потужним ударом Даріо Срна у ближній кут воріт Динамо - Шовковський опинився у потрібному місці і цей удар парирував, інформує Сhampion.com.ua.

На 22-й хвилині непогано здалеку пробивав Мбокані, однак з його ударом без особливих проблем впорався Каніболоцький.

Початок другого тайму ознаменувався небезпечним моментов від Ярмоленка: Андрій змістився ближче до лінії карного і пробив у дальній кут воріт Шахтаря, втім Каніболоцький у стрибку нівелював загрозу.

На жаль, за 15 хвилин до фінального свистка футболісти Динамо самі собі створили неприємності, отримавши м'яч у власні ворота фактично на рівному місці: Макаренко і Драгович обрізалися у центрі захисту, у підсумку 1 на 1 з Шовковським опинився Олександр Гладкий, який спочатку поклав на газон Сашо, а потім і Драговича, відправивши "снаряд" у дальній кут воріт. Вже у доданий час команду Реброва остаточно поховав Марлос, який вразив ворота Шовковського фактично з двох метрів, попередньо обігравши у карному киян Макаренка, який знову "нарубав дров" у захисті - це 2:0 і Шахтар в шостий раз став володарем почесного трофея.