ДЮФК "Мукачево" вдома незаслужено поступилося ФК "Севлюш" (ФОТО)

Мукачівцям катастрофічно бракувало досвіду, впевненості та везінню. Натомість гості перемогли тільки завдяки цим 3 моментам.

Протягом всього матчу молоді футболісти ДЮФК "Мукачево" мали територіальну перевагу, більше та якісніше комбінували, цікавіше атакували, однак мало били по воротах, а нечисленні удари або йшли повз ворота, або їх відбивав воротар виноградівців.

Особливо агресивно мукачівці розпочали матч, створюючи момент за моментом. Одного разу арбітр чомусь вирішив проігнорувати гру рукою виноградівця у власному штрафному майданчику і не призначив пенальті. ФК "Севлюш" відбивався перші 30 хвилин, а кінцівку першого тайму завершив 2 результативними контратаками, пішовши на перерву з перевагю в 2 голи - 0:2.

Другий тайм розпочався аналогічно до першого: ДЮФК "Муачево" масовано атакувало, гості захищалися з розрахунком на контратаки. Однак нарешті мукачівцям вдалася результативна та стрімка атака, і всередині другого тайму вони змогли скоротити рахунок 1:2.

На більше господарів не вистачило. Чим далі більше вони почали помилятися у передачах, і в результаті однієї з таких обрізок пропустили втретє.

Разом з тим, молода команда ДЮФК "Мукачево", де найстаршому гравцю тільки 18 років, вражає рівнем підготовки та потенціалом.

Більше про команду та її перспективи читайте у інтерв'ю Тренер ДЮФК "Мукачево" Золтан Сільваші: Ми хочемо знову повернути вболівальників на трибуни