Баскетболісти "Ужгород-УжНУ" вибороли золоті нагороди в групі Захід

25 – 26 квітня у Львові відбулися фінальні ігри чоловічої першої ліги у підгрупі «Захід», куди ужгородський БК «Ужгород-УжНУ» потрапив втретє поспіль.

Всі команди мали однакові шанси на перемогу, тому ігри обіцяли бути захоплюючими та безкомпромісними. Так і сталося – в кожній з чотирьох зіграних ігор інтрига тривала з першої до останньої секунди гри.

В півфіналі ужгородці зустрічалися з командою, яка на протязі останніх п’яти була беззмінним чемпіоном в Західній лізі – БК «Будсервіс» з міста Сарни. Гра вийшла надзвичайно цікавою. Гра проходила на великих швидкостях, боротьба точилася на кожному сантиметрі майданчика. В першій половині тривала абсолютно рівна гра, вперед виходила то одна команда, то інша. На початку 3 чверті перевага наших суперників складала 10 очок, але ужгородці зробили фантастичний ривок 18-0, просто деморалізувавши суперника. В останній чверті баскетболісти з Закарпаття тримали суперника на безпечній відстані, і в над напруженій кінцівці втримали перемогу і вийшли до фіналу змагань.

БК «Ужгород-УжНУ» - БК «Будсервіс» - 91-87 (25-23, 16-24, 30-24, 20-16).

В фіналі БК «Ужгород-УжНУ», як і в півфінальному раунді, зустрічався з БК «Житомир-ЖДУ ім. І. Франка», і прагнув реваншуватися за ту поразку двотижневої давнини. Гра розпочалась з відриву житомирян, які закінчили першу чверть з перевагою 7 очок. Але ще до великої перерви ужгородці наздогнали суперника, та навіть вийшли вперед. Ключовою в грі стала третя чверть, в якій закарпатські баскетболісти розвинули свій успіх, відірвавшись від суперника на комфортну відстань в 11 очок. В останній чверті житомиряни намагались наздогнати суперника, проте ужгородці не дозволили цього зробити, відсвяткувавши перемогу, та вперше в своїй історії здобувши золоті нагороди в групі Захід першої ліги.

БК «Ужгород-УжНУ» - БК «Житомир-ЖДУ ім. Франка» - 67-57(10-17, 18-9, 12-21, 18-19).

Фінальний тур чоловічої першої ліги відбудеться в м. Кіровоград з 2 по 4 травня.