Щастя було таким близьким…

ГК «Карпати» не зуміли виграти бронзові нагороди чемпіонату України

Як уже повідомляв Mukachevo.net, у неділю та понеділок ужгородський гандбольний клуб «Карпати» проводив ігри плей-офф з Ірпіньською «Податковою академією». Після першої зустрічі, в якій ужгородки буквально «порвали» суперниць з рахунком 34:26, сумнівів у тому, хто завоює «бронзу» практично не виникало. Однак гандболістки з-під Києва мали свої міркування на цей рахунок.

Перший тайм проходив загалом рівно, вперед періодично виходили то господарки, то гості. Однак завершився період з доволі комфортним рахунком для нас – 13:11. Зважаючи, що  у цьому сезоні карпатівки другі 30-хвилинки, як правило, проводили потужніше, аніж перші, були надії, що відрив у другому таймі лише зросте. Проте, на жаль, саме в останній та найважливішій грі сезону, команда зрадила своїй традиції. І у підсумку програла з рахунком 24:25. «Податкова академія так бурхливо святкувала перемогу, неначе здобула «золото», наші ж дівчата гірко плакали через втрачену перемогу. На превеликий жаль, мрії вперше з 1994 року стати третіми в чемпіонаті, такими й залишилися.

На фото: команда з Ірпіня радіє бронзовим нагородам турніру