Першу медаль для збірної України на Іграх у Сочі принесла біатлоністка Віта Семеренко (ФОТО)

Друзі олімпійської чемпіонки кажуть, що це - перша олімпійська нагорода для 28-річної спортсменки з України.

Як інформує видання Українська правда, виступаючи 9 лютого у гонці під 62-м номером, Семеренко закрила всі мішені на рубежі, після чого поліпшила свої позиції та фінішувала третьою.

Інша українська біатлонистка Валя Семеренко за підсумками гонки посіла 12 місце, Олена Підгрушна – 26, Юлія Джима – 42-е.

Перемогу у гонці здобула Анастасія Кузьміна (Словаччина, 21:06.8), "срібло" взяла Ольга Вілухіна (Росія, +19.9).