Ужгородська "Говерла" перемогла казахстанський "Спартак"

Завдяки м'ячам Кадимяна , Шацьких і Родини ужгородці здобули першу перемогу цього року .

Тепер уже справді на тлі величезних навантажень ( виходити на поле підопічним В'ячеслава Грозного довелося третій день поспіль ) Говерла без особливих проблем переграла казахстанський Спартак з міста Семей.

Склад . У цьому спарингу Грозний надав велику частину часу гравцям , які знаходяться на перегляді. Їх розбавили лише гравці основи ( або максимально наближені до неї) Бабенко , Лазевскі , Ле Таллек , Балафас і Шацьких. Також під кінець першого тайму мав вийти Нікулае , бо Кадимян отримав потужний удар по гомілкостопу і не зміг продовжити гру. Після ж перерви в бій пішло більше перевірених бійців ( Лисицький , Дандеа , Кочіш , Фещук ) , що дозволило повністю захопити нитки гри в свої руки і не дозволяти казахам огризатися .

Хід гри. По суті , перемогу ужгородцям забезпечив бліцкриг на початку поєдинку . На старті матчу спочатку Кадимян відгукнувся на хороший пас врозріз і без проблем лівою ногою пробив у дальній кут. Хвилин через п'ять Галюза і Шацьких зуміли розіграти комбінацію , в результаті якої Ілля скинув м'яч Максиму , який обійшов захисника і чітко пробив повз воротаря. Після цього команди багато боролися , намагалися один одному нав'язати свою гру , однак більшого ні Говерла , ні Спартак досягти не змогли. Правда , команда Грозного декілька разів сама ледь не привезла собі гол , але обійшлося .

У другому таймі Грозний почав проводити ротацію , все більше випускаючи на поле основних футболістів . Це дозволило притиснути казахів до їхніх воріт , заволодіти ініціативою в середині поля і спокійно атакувати як по центру , так і через фланги. Це принесло плоди на 58 -й хвилині , коли після подачі з флангу і сум'яття у штрафному Спартака Родина опинився в потрібному місці і в потрібний час, добивши м'яч у дальній кут. 3:0. Нікулае міг зробити рахунок 4:0 , проте не обіграв воротаря тет-а-тет , з яким після цього ледь не побився , але судді і партнери встигли розняти . А тепер пройдемося по лініях команди В'ячеслава Грозного.

Воротар . Всі 90 хвилин в рамці провів Дмитро Бабенко, до якого питань не виникало. Єдина претензія тренерів до Дмитра - не поспішати і більш точно вводити м'яч у гру , на що Бабенко деколи відповідав: « Так ніхто ж не відкривається! ...»

Захист . У першому таймі оборона Говерли часом давала збій , і кілька разів ужгородці дозволяли казахам пробивати з забійних позицій , але суперники їх прощали . Загалом же непогано в захисті проявив себе Родина, також праворуч дуже добре контролював всю брівку і підключався до атаки африканець на ім'я Ніл , який в Говерлі зараз перебуває на перегляді . А коли на полі з'явився Лисицький , питань до оборони закарпатців майже не залишилося.

Півзахист . Тут сьогодні Грозний застосував найбільшу ротацію, але два гравці провели на полі від свистка до свистка - Вечурко і Шацьких. Перший більшу частину часу грав свого роду чистильника , головна мета якого була забезпечити всі підбори і не давати розігратися атакерам Спартака в центрі поля. Ну , а Шацьких з кожним днем стає для закарпатців все більш значущою фігурою. Грозний дуже часто говорить своїм підопічним « слухайте , як Макс говорить» , а сам Максим з капітанською пов'язкою на руці не соромився командувати і вчити молодих . А адже повчити є чому .

Напад . У першому таймі до отримання травми Кадимян дуже добре виглядав на позиції центрфорварда , проте деколи трохи загравався , що викликало незадоволення у тренерів . Однак на гол Гегам напрацював сповна. Замінивший  його Нікулае теж мав забивати , проте розбазарив свої моменти. А допомагав йому після перерви Чечеленко запам'ятався лише боротьбою і старанням.

Висновок . Грозний продовжує переглядати безліч гравців , намагаючись визначити , кому з ним далі по дорозі. Однак коли це проходить на тлі великих навантажень , не так вже й легко зрозуміти , хто чого вартий. Тим більше команда зараз явно грає не на максимумі , що не приносить бажаного результату.