Футбол: ФК "Минай" знову переміг вищеліговий ФК "Львів"

Тепер у товариській грі підопічні Василя Кобіна розібралися із львівським клубом.

На відміну від гри у Кубку України ініціативою заволоділи саме львів’яни. Вони грали відкрито і багато атакували. У першому таймі і відкрили рахунок на 24-хвилині. Закарпатці ж десь звикали до суперника і пробували зловити його на контратаках. Проте результату це не принесло.

На другу половину гри Василь Кобін трохи змінив тактику. Команда почала грати першим номером, а при втраті м’яча одразу ж за допомогою пресингу вирішувала його забирати. Вже на 53-хвилині Маїк рахунок зрівняв, який добряче відгукнувся на подачу з кутового.

Далі команди обмінялися моментами у яких вдача повернулася до наших футболістів. На останній хвилині основного часу Карноза, Страшкевич та Глагола розіграли класну комбінацію із пасів та вивели на ударну позицію Микуляка. Останньому треба було лише не схибити – 1:2.

У підсумку хороша перемога у контрольному матчі і ФК "Минай" продовжує готуватися до другої частини Першої ліги України.