Шахтар вилетів з Ліги Чемпіонів у Лігу Європи

У завершальному матчі групового етапу донеччани поступилися на Олд Трафорті манкуніанцями 1:0 та втратили шанси на вихід з групи бодай з другого місця, оскільки Байєр переміг Реасл Сосьєдад.

Після першого тайму гірники ще зберігали шанси на позитивний результат, а це перемога: у Шахтаря була рівна кількість гольових моментів з англійцями, найімовірніший у Ракицького, який з кількох метрів поцілив у штангу.

У другому таймі все йшло до того, що МЮ заб'є гол: у гірників не тримався м'яч і фактично не було моментів, натомість англійці постійно створювали гольові моменти, і один з них після навісу з правого флангу завершився влучним пострілом.

Таким чином Шахтар зайняв 3 місце в групі, пропустивши Байєр і МЮ в наступний раунд, і тепер змагатиметься у Лізі Європи.