БК "Ужгород-УжНУ" знову перемагає

23-24 листопада в Ужгороді відбувся третій тур чоловічої першої ліги з баскетболу, в якому зустрілись місцевий баскетбольний клуб «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» та львівський «СКІФ-ЛДУФК».

У обох команд після двох турів була однакова кількість очок, тому протистояння обіцяло бути запеклим.

Початок першої гри ужгородці розпочали в дуже швидкому темпі, до чого гості не були готові. Стрімки атаки і чудовий захист – і як результат після першої чверті господарі відірвались в рахунку на 22 очка. В другій чверті львівяни змогли налагодити гру в нападі і на майданчику точилася рівна гра, чому свідчить рівний рахунок у даному ігровому відрізку. В другій половині гри львівські баскетболісти намагалися наздогнати суперника, проте господарі майданчика не дали їм цього зробити, а під кінець гри ще більше відірвались в рахунку, оформивши розгромну перемогу.

БК «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» - ЛДУФК «СКІФ» м. Львів – 112-77(29-7, 26-26, 29-21, 28-23).

БК «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» - Костенко К. – 40 очок, Попадинець А. – 27, Плешаков В. – 17, Іванина А. – 11, Бенедик С. – 8, Товтин В. – 4, Ковач Е. – 3, Ножов Е. – 2.

З самого початку другої гри ужгородська команда за рахунок влучних кидків з дальньої дистанції та швидких відривів змогла відірватись у рахунку на комфортну дистанцію, після чого на майданчику точилася рівна боротьба, про що свідчить майже рівний рахунок другої та третьої чвертей. Команди відповідали одна одній результативною атакою на атаку. Львівяни намагалися наздогнати ужгородців, але господарі майданчика не дали їм цього зробити, здобувши другу перемогу в турі.

БК «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» - Іванина А. – 34 очка, Костенко К. – 26, Попадинець А. – 17, Пустовіт А. – 7, Плешаков В. – 6, Товтин В. – 4, Пазяк С., Бенедик С.  – по 2.