Металург - Говерла 4:2: ужгородці програють вп'яте поспіль

Цього разу в Донецьку за гольового та дощового матчу, який команди закінчували фактично по кісточки у воді.

Гра почалася з дитячих помилок оборони ужгородців, а у рівній боротьбі. Однак на 23 хвилині після помилки Лисицького, який віддав неточно на Трухіна ударом з лінії штрафного майданчика відкрив рахунок Нельсон.

На 32 хвилині після подачі зі штрафного та боротьби в центрі штрафного майданчика м'яч відлетів на дальню стійку і Безлихотнов замкнув атаку влучним ударом.

Ще у першому таймі Говерлі вдалося дещо скоротити рахунок. Після не надто стрімкої атаки, але влучного пасу від колеги влучно замкнув атаку Ле Таллек. Це була 34 хвилина. Але вже за 3 хвилини металурги завдяки Мораесу відірвалися на 2 голи.

У другому таймі після подачі зі штрафного від Буяльського Лисенко влучно пробив головою і скоротив рахунок, але на 69 хвилині все той же Безлихотнов поставив крапку не на користь Говерли - 4:2.

Відтак, ужгородці продовжують залишатися у зоні вильоту, на передостанньому місці в Прем'єр-Лізі.