U-19 "Говерла" переграла "Арсенал" (Київ) – 4:2

Голи: Піскун 2, Дорошенко 6 – Ряшко 51, Гей +60, Шведюк 69, Нурієв 90+2

«Говерла»: Пахомов, Ряшко, Ількович, Переш (Ковчар35), Павлич, Добровольський, Гей (Коваль 90+2), Шведюк (Варваринець 87), Русин, Тома (к), Островка (Нурієв 46).

«Арсенал»: Приймук, Пернацький, Костина, Семелітко, Квасний (Бердіков 68), Казаков(к), Піскун, Омокуа (Костюк 75), Дорошенко, Кушнір (Древаль 75), Поливода (Дробноход 80).

Запасні: Кирєєв,  Матвійчук.

В. о. старшого тренера:  Олег Волотек.

З жахливим початком, а в кінці щасливим хепі-ендом завершився для нашої команди перший поєдинок у новому сезоні проти однолітків зі столичного «Арсенала».

Вже на шостій хвилині матчу підопічні Валентина Слюсара завдяки влучним ударам Піскуна та Дорошенка «горіли» - 2:0. Здавалося наші хлопці після такого нокдауну підсядуть і гра зовсім розладиться.  Але до честі молодих футболістів нашої команди ці голи подіяли на них, наче холодний душ. Хоч перша половина так і завершилася, проте кілька хороших нагод  ужгородці все ж мали (двічі завершував атаку Іван Русин), проте відклали все на другий тайм.

Вже в першій п’ятихвилинці господарі змусили порушити правила канонірів на підступах до власного шрафного майданчика. Стандарт без шансів для воротаря «Арсенала» виконав Михалайло Ряшко. Гол запалив господарів і вони лише посилили тиск на ворота канонірів. Чітко на полі взаємодіяли Тома, Шведюк. Гей, вдало увійшов у гру Нурієв. Саме Анатолій на 59 хвилині після серії передач і сумбуру в виконанні гостей змусив порушити правила гри проти себе захисника «Арсенала» у власному карному майданчику. Пенальті бездоганно виконав Віктор Гей й рахунок став вже рівним.

А через 9 хвилин господарі перехопили м’яч і правим краєм своєрідний забіг із точним завершенням здійснив Олексій Шведюк – і господарі повели в рахунку. Ужгородці вміло контролювали хід поєдинку, не давали киянам жодного шансу бодай створити натяк на загрозу біля володінь Пахомова. А вже на доданих хвилинах ще й збільшили свою гольову перевагу. Нурієв в штрафному майданчику «розібрався» і з захисниками та воротарем «Арсенала»  - 4:2.

Що ж драматичний матч, а тим яскрава перемога в цьому матчі, який став справжній випробуванням характеру та сили волі молодих говерлян.

Після матчу «Говерла» – «Арсенал» (U-19) старший тренер ужгородців за гарячими слідами прокоментував побачене на полі

В.Слюсар зазначив:

– Перший гол пропустили зі «стандарту». Другий – теж результат наших позиційних помилок. Добре, що зуміли швидко прийти в себе, хоч до перерви могли як зрівняти, так і ще пропустити. А ось у другому таймі хлопці зіграли краще. Створили моменти і, головне, їх реалізували. Молодці! А ще виявили характер, чого вимагаємо в кожному поєдинку. Вітаю всю команду з першою перемогою!