Бразилія виграла Кубок Конфедерацій - 2013 (ФОТО)

У фінальному матчі, збірна Бразилії розбила Іспанію з рахунком 3:0.

Збірна Бразилії - переможець Кубка Конфедерацій-2013. У фіналі "пентакампеони" розгромили діючих переможців чемпіонатів Європи та світу збірну Іспанії з рахунком 3:0, пише прес-служба ТСН.

Дублем відзначився Фред, забивши на початку обох таймів. А наприкінці першого тайму у воротах Касільяса розписався Неймар.

Іспанці традиційно багато володіли м'ячем, але не часто турбували Жуліо Сезара. Двічі воротар рятував "селесао" у другому таймі. А коли й він не допоміг, то м'яч з лінії воріт виніс Давид Луїс.

Крім того, іспанці не реалізували пенальті на початку другого тайму за фол Марсело проти Хесуса Наваса. До м'яча підійшов центральний захисник Серхіо Рамос і пробив повз ворота.

Оборона бразильців сьогодні зіграла на відмінно, не дозволяючи "червоній фурії" вільно розпоряджатися м'ячем на чужій половині поля.

Заслуговує на оплески і атака. Крім трьох голів "селесао" створили з десяток моментів біля воріт Касільяса.

Загалом, цей турнір показав, що іспанцям без кардинальних змін у складі буде дуже важко захистити титул чемпіонів світу, а бразильці вже зараз є головними фаворитами на перемогу в домашньому Мундіалі, до старту якого залишилося 11 місяців.