Ужгородські "Карпати" перемогли в Ірпіні

Чемпіонки України здобули чергову перемогу.

Хоч і далася вона нелегко. Граючи в меншості, отримавши 10 семиметрових, ужгородки все одно перемогли своїх принципових суперниць.

В Ірпіні команди грали фактично м’яч в м’яч. Суперниці чемпіонок перейняли їхню тактику і грали на швидких контратаках. Таким чином, перший тайм закінчився з рахунком 17-18 на користь «Карпат».

Проте в другому таймі ірпінчанки підсіли фізично, чим скористалися «Карпати». Вони то і перемогли 35:28.

До речі, «Карпати» в першому таймі 10 хвилин грали в меншості , а ще отримали 10 семиметрових.  На  жаль, отримала травму в матчі і Олена Уманець

«Карпати»: Балог, Артемчук, Цибуленко 3, Туркало 6, Малюченко 4, Уманець 2, Семаль 4, Лєбєдєва 3, Петровська 4, Тарасова 2, Шолковська 2, Лєзінська 2, Воронова 3

Щодо вратарів, то Артемчук відбила 43% ударів, а Юдіт Балог – 31%.