Збірна України перемогла Молдову (ВІДЕО)

Національні збірна України зберегла шанси вийти на чемпіонат світу 2014 року, перемігши Молдову. Матч в Одесі завершився з рахунком 2:1.

"Синьо-жовті" провели активну гру, намагаючись пройти занадто щільну оборону суперника.

За весь перший тайм гості лише один раз пробили у бік воріт Андрія Пятова. Українці хоча й "настріляли" чотирнадцять ударів, забити не змогли. Реалізація плакала і шкутильгала.

По перерві підопічні Фоменка ще більше насіли на суперника і нарешті реалізували свою перевагу. Андрій Ярмоленко отримав пас від Романа Зозулі і в дотик пробив стійкого Станіслава Намашко.

Дуже швидко українська дружина подвоїла рахунок. Євген Хачеріді вдало підключився до атаки під час кутового, пробивши головою.

Та за десять хвилин до кінця основного часу молдовани змусили занервувати і футболістів, і вболівальників. Олександр Суворов добротним ударом зменшив відставання.

Українці могли і третій забити. Однак Намашко кінчиками пальців переправив  м'яч за ворота після удару Олега Гусєва.

На останніх хвилинах Тарас Степаненко ненавмисно грубо зіграв проти капітана збірної Молдови, за що отримав червону картку.

Підопічні Фоменка здобули необхідну перемогу в Одесі, і продовжують боротьбу за путівку у Ріо-де-Жанейро.