Україна у Варшаві здолала Польщу (ВІДЕО)

Несподівано для всіх національна збірна України з футболу впевнено здолала поляків та зберегла шанси потрапити на фінал чемпіонату світу в Бразилію.

Вже до 7 хвилини матчу українці вели в рахунку 0:2 – після двох влучних пострілів у виконанні Андрія Ярмоленка та Олег Гусєв.

Після цього поляки перехопили ініціативу і на 18 хвилині після стрункої комбінації змогли скоротити рахунок.

Перший тайм пройшов за територіальної переваги збірної Польщі, але за стрімких контратак українців. Під завісу тайму збірній Україні зусиллями Романа Зозулі вдалося закріпити перевагу.

Другий тайм вийшов хоч і «сухим», але водночас рівним. Українці вели гру і могли кілька разів збільшити перевагу. У поляків було також кілька моментів, але впевнено грав П’ятов.