"Ужгород-УжНУ" змагались проти "ОДЮСШ - Дорогобич"

У черговому турі змагань першої ліги баскетболісти БК «Ужгород-УжНУ» завітали у гості до Дрогобича, де зустрічались з одним з аутсайдерів групи - командою «ОДЮСШ - Дрогобич».

З перших хвилин гри ужгородські баскетболісти почали з стрімких атак та чудового захисту. За перші 2 чверті гри господарі майданчика змогли закинути в кошик суперників тільки 17 очок, на що ужгородці відповіли 51 очком. В другій половині сценарій гри не змінився.

Ужгородці повністю домінували на майданчику. Фінальна сирена зафіксувала розгромну перемогу баскетболістів з Ужгорода.
«ОДЮСШ - Дрогобич» - БК «Ужгород-УжНУ» - 34 – 86 (11-20, 6-31, 6-19, 11-16).

БК «Ужгород-УжНУ» Костенко К. – 29 очок, Шпондя Ю. – 13, Іванина А. – 11, Лозицький В. – 10, Попадинець А. – 9,Бендик С. – 6, Здирка М., Плешаков В. – по 4.

Перша половина другої гри нічим не відрізнялася від суботньої гри. Ужгородські баскетболісти на дві голови переважали суперника в нападі, та в захисті, в результаті чого, рахунок після двох чвертей 49-11 , і друга половина залишилася тільки формальністю. Результат гри залишився незмінним – ще одна впевнена перемога ужгородців.

«ОДЮСШ - Дрогобич» - БК «Ужгород-УжНУ» - 50 – 80 (5-26, 6-23, 22-14, 17-17).

БК «Ужгород-УжНУ» Костенко К. – 17 очок, Шпондя Ю. – 15, Іванина А. – 13, Здирка М. – 11, Попадинець А. – 10, Плешаков В. –  6, Бендик С. – 5, Лозицький В. – 3.

Наступний тур БК «Ужгород-УжНУ» проведе вдома проти лідера нашої групи БК «Тирлич» (Коломия). Матчі відбудуться 16 та 17 березня в 18.00 та в 10.00 відповідно у СК «Юність».