Мукачівські каратисти зайняли призові місця на міжнародному турнірі

24 лютого 2013 року у місті Новограді-Волинському пройшов черговий щорічний міжнародний турнір ZVYAGEL OPEN.

Цього року  учасниками заходу стали  321 спортсмен з 16 клубів та збірних клубів України та республіки Білорусь. Змагання проводилися на чотирьох татамі з втішними поєдинками у всіх категоріях.  Поєдинки в останній категорії були завершені відповідно до  регламенту о 17:30. Переможці та призери отримали цінні призи.

Загалом  в загальнокомандному заліку перемогу святкували представники клубу «Юніон» (м.Львів), друге місце посіли представники київського клубу «Сьогун», третя сходинка була за командою господарів турніру клубу «Січ».

На урочистому відкритті президент Української національної федерації карате Сергій Левчук вручив звання майстрів спорту цілому ряду спортсменів та  відзначив кращих тренерів клубів України.

За результатами відкритого міжнародного турніру з карате-до WKF „Zvyagel Open2013“ мукачівський клуб "Файт" посів 9 місце у турнірній таблиці.

З індивідуального куміте хлопці 8 років -28кг, мукачівець Петренко Діомід зайняв 2 місце, 10-11 років -38кг - Кугал Анатолій зайняв 3 місце.