ФК "Минай" бажає взяти реванш у "Оболоні"

23 листопада, «Минай» проведе останній матч в Першій лізі перед довгою зимовою перервою.

«Пивовари» зі столиці наразі розділяють першу сходину дивізіону із луцькою «Волинню» - мають обидва по 37 очок. Натомість «Минай» відстає від них всього на три пункти – тому не варто ще раз наголошувати що може бути в разі перемоги закарпатців.

Київська команда не випадково очолює турнірну таблицю. Так, в минулому турі на «Оболонь-Арені» вони доволі сенсаційно поступилися «Гірник-Спорту», який зараз набрав неймовірний хід. Але ж перед цим колектив Сергія Ковальця переміг у 3-ох останніх іграх поспіль.

Загалом «пивовари» виграли 11 з 18 ігор і в 4-ох здобули нічию – такі показники є тільки у луцької «Волині». Надзвичайно потужно кияни грають і на виїзді. З 9 матчів виграли 6 і програли лише 2. Такі цифри, звісно, можуть насторожити «минайців», хоча і наша домашня статистика вражає – 10 матчів поспіль без поразок.

Ще один важливий факт - «пивовари» завжди грають до кінця. Три перемоги в чемпіонаті (над «Кремнем», «Агробізнесом» та «Черкащиною») вони вирвали на останніх хвилинах матчу. Тому «минайцям» слід бути уважним.

Те, що матч буде яскравим, доводить і перша зустріч команд у першому колі. Нагадаємо, у Києві «Минай» поступився у шаленому матчі з рахунком 3:4, де більшість голів були справді шедевральними.

Зрештою, обом командам у цьому матчі треба максимум очок, щоб відпочивати з гарним настроєм. «Оболонці» налаштовані нарешті повернутися в УПЛ. Власне і наша команда прагне піднятися чим вище у турнірній таблиці. А ще – взяти реванш за поразку в Києві, яку важко назвати заслуженою.