"Карпати" - "Говерла" - 1:1 (ВІДЕО)

У західному дербі львівські "Карпати" у матчі за шість очок зіграли внічию з ужгородською "Говерлою".

Західноукраїнське дербі викликало у Львові підвищений інтерес серед вболівальників, які у майже літню сонячну погоду прийшли підтримати свою команду. Порівняно з минулим туром у стартовому складі «Карпат» відбулися певні зміни. Як і очікувалось, місце у воротах «Карпат» замість дискваліфікованого Богатінова зайняв Мисак, який дебютував в стартовому складі «зелено-білих». Відзначимо повернення до основи Кас’яна, а також появу після тривалої перерви Кенії, який повернувся з лав збірної Грузії. Оскільки Худоб’як і Ткачук перебували на лаві запасних, то обов’язки капітана виконував Ощипко. Склад же «Говерли» змін не зазнав.

На початку гри Трухін здійснив вилазку лівим флангом і Даушвілі вчасно у підкаті ліквідував загрозу, вибивши м’яч на кутовий. «Карпатівці» з гострою відповіддю не забарилися, і Бабенко рятує ворота після удару Лукаса, який перед цим обіграв на швидкості двох захисників.

Господарі продовжувати активно шукати шляхи взяття воріт «Говерли», і Штіліч небезпечно пробив над поперечиною. Реальну нагоду відзначитись втратив Ле Таллек, який спочатку замикав флангову передачу Одонкора, але Мисак встиг відреагувати на удар, а повторний удар Дам’єна з декількох метрів прийшовся вище воріт.

Обидві команди дорожили м’ячем, пам’ятаючи, що це матч за шість очок. Тож пройти оборонні редути були непросто і в хід пішла «дальня артилерія». Якщо удар низом Штіліча прийшовся мимо рамки воріт, то на удар Ксьонза встиг відреагувати Бабенко і ліквідував небезпеку.

Наступна атака «зелено-білих» завершилась рейдом до штрафного Лукаса, який у боротьбі за м’яч опинився на газоні, але свисток Дердо-молодшого мовчав. На останній хвилині першого тайму одна з контратак «Говерли» пройшла лівим флангом і Райчевіч  в один дотик замкнув прострільну передачу Трухіна.

Як і очікувалось, другий тайм активніше розпочали «Карпати». І після чудового пасу Штіліча до штрафного увірвався Кас’ян, але його потужний удар прийняла на себе штанга. Напруга біля воріт «Говерли» зростала і після удару Кенії м’яч знову влучає у ту ж саму штангу воріт закарпатців. І все ж, старання «карпатівців» завершились взяттям  воріт. Після націленої передачі Штіліча досвідчений Гладкий, якого Ніколай Костов випустив на заміну, встиг випередити Бабенка і проштовхнув м’яч у ворота - 1:1.

Пристрасті на полі стадіону «Україна» почали зростати ще більше. І арбітр матч почав раз за разом втихомирювати гравців з допомогою жовтих карток. Заключні хвилини західного дербі пройшли у напруженій боротьбі. Під завісу матчу міг вирвати перемогу Штіліч, але його дальній удар прийшовся впритул зі штангою…