Друга ліга: ФК "Ужгород" зміг вирвати перемогу над "Калушем"

У черговому турі Чемпіонату України серед команд другої ліги підопічні Василя Варги заробили три очки.

Це був матч рівних суперників. У турнірній таблиці команди також знаходяться поблизу. Ужгородці розпочали цю гру жваво. Намагалися одразу ж забити, але надійна гра у захисті калушан не дала це зробити у перші хвилини. Гол прийшов на 35-хвилині. Господарі поля створили контратаку. Мацікевич дав зрячу передачу на Корольчука, а той із шістнадцяти метрів пробив у протилежний кут для голкіпера – 1:0.

У другому таймі футболісти із обласного центру мали ще декілька нагод, але вже надійно грали гості. У "Калуша" теж було декілька небезпечних моментів, але на щастя все обійшлося. Підопічні Василя Варги встояли і тепер вони піднялися у турнірній таблиці на п’яту сходинку.