ФК «Минай» та ФК «Ужгород» набирають очки у Чемпіонатах України

«Минай» гостював у фіналіста Кубку України «Інгульця», а «Ужгород» приймав вдома «Чайку».

Підопічні Василя Кобіна дуже добре виглядали на футбольному полі. Також, зауважимо, що наставник «Минаю» вдався до ротації складу, яка принесла хороші дивіденди гостям матчу. Закарпатці не намагалися грати в атакуючий футбол і більше сконцентрувалися на контратаках.

В середині першого тайму Стасюк забив свій перший гол за «Минай». Пізніше Попович взяв пенальті, а у другому таймі «Минай» все ж таки пропустив. Нічия на виїзді проти петрівського «Інгульця»

ФК «Ужгород» видав більш драматичний матч із «Чайкою». Гості із Київщини забили гол у першому таймі. Але у другому таймі завдяки зусиллям команди і голам Ференцика та Дрозда підопічні Василя Варги виграли суперника – 2:1.