Закарпатський "Минай" поступився київському "Динамо" з рахунком 1:3

У середу, 17 квітня, відбувся перенесений матч 16-го туру Української Прем'єр-ліги між клубами "Минай" та "Динамо".

Кияни відкрили рахунок вже на 5-й хвилині Буяльський отримав передачу від Дубінчака, зіграв у стінку з форвардом і пробив прямісінько в лівий кут – 0:1.

На 27-й хвилині киянам допоміг Нємчанінов, замкнувши простріл Ярмоленка на ближній стійці – 0:2.

На другий тайм "динамівці", вочевидь, вийшли трохи розслабленими. Вже на 48-й хвилині "Минай" зумів забити свій перший гол у матчі. Кораблін отримав передачу Вакули в півколі штрафного та відправив м'яч у ближню дев'ятку.

Гол команди Желько Любеновіча додав інтриги. Проте, поступово столичний клуб додав обертів. і вже на 86-й хвилині Волошин на дальній стійці замкнув простріл Дубінчака з лівого флангу – 1:3 у підсумку.

Завдяки перемозі "Динамо" з 51 пунктом закріпилися на другій сходинці в турнірній таблиці УПЛ. Тим часом "Минай", набравши 17 очок перебуває на останній сходинці футбольної першості.

Нагадаємо, матч 16 туру УПЛ "Минай" - "Динамо" перенесли 3 грудня, через довготривалу повітряну тривогу.

Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.