Дотиснули: ФК "Хуст" здобув четверту поспіль перемогу у Першій лізі

Підопічні Володимира Циткіна повністю змінили свою гру.

Поєдинок п’ятої та дев’ятої команд групи. "Хуст" у весняній частині сезону ще не втрачав очки, а "Кремінь" навпаки, ще не вигравав. Підопічні Климовського у зоні прямого пониження в класі. Відзначимо, що через дискваліфікацію господарям сьогодні не могли допомогти Вагін та Павлич.

У першій половині зустрічі обидві команди розчарували. Було багато боротьби, але на жаль, без моментів. За рахунок чого футболісти прагнули забивати? Відповіді на це питання ми не отримали. Здавалося, що нічия влаштовувала команди. Відразу після перерви вийшов найкращий гравець "Хуста" у другій частині сезону Владислав Чабан, але характер гри суттєво не змінився.

Гості незрозуміло чому грали занадто пасивно. Невже їх все влаштовувало? Дивно, якщо враховувати місце "Кременя" у таблиці. Більше хотіли перемогти господарі, але у них сьогодні мало що виходило. На 78-й хвилині підопічним Циткіна все ж вдалося забити. Заміна спрацювала! Коркодим віддав прямо на Диянчука, а Дмитро метрів з 20-ти розстріляв ворота - 1:0. У підсумку, четверта поспіль перемога "Хуста".