Закарпатський "Минай" поступився житомирському "Поліссю" з рахунком 2:3

Закарпатський ФК "Минай" 8 квітня програв ФК "Полісся" із Житомира у домашньому матчі 23-го туру УПЛ-2023/2024 з рахунком 2:3.

Вже у перші 10 хвилин закарпатці пропустили від гостей швидкий гол. Після переведення на Козака, який обігрався із Тейлором та зробив верхову подачу у штрафний майданчик господарів, де найкраще на другому поверсі зіграв Ернандес та відкрив рахунок у поєдинку 0:1.

У середині першого тайму Ернандес відзначився дублем. Цього разу 22-річний футболіст із Венесуели найкраще зіграв на добиванні та подвоїв перевагу "Полісся" 0:2.

У другому таймі закарпатці пропустили третій м'яч від Мустафаєва. Проте, через сім хвилин, на 65-й хвилині матчу, "Минаю" вдалось зменшити перевагу в один м'яч зусиллями Устименка – 1:3. Наприкінці матчу Устименко скоротив відставання "Минаю" до мінімуму – 2:3.

Полісся здобуло першу перемогу в офіційному матчі 2024 року. Житомирський клуб здобув вже 36 очок, посідаючи 6-те місце в УПЛ. Минай при своїх 14 пунктах продовжує пасти задніх на 16 сходинці турнірної таблиці. Закарпатський клуб продовжує бути головним претендентом на виліт у Першу лігу.