Збірна України виграє в Ісладії та проходить на Євро-2024

Збірна України вирвала перемогу в Ісландії з рахунком 2:1 у фінальному матчі плей-оф відбору до Євро-2024 з футболу.

Попри те, що збірна України пропустила в першому таймі, в другому зуміла відігратися та вирвати перемогу з рахунком 2:1

Україна на старті зустрічі пробивала по воротах суперників, але після ударів Георгія Судакова, Віталія Миколенка та Руслана Маліновського м'яч проходив повз площину.

Стартові пів години поєдинку завершилися голом Ісландії. Альберт Гудмундссон технічно позбувся опіки кількох суперників і виконав прицільний удар з-за меж штрафної — 1:0 на користь гостей.

Збірна

За кілька хвилин Україна відповіла ударом Георгія Судакова, що цілив у ворота з гострого кута — воротар Гакон Вальдімарссон перевів м'яч на кутовий.

Незадовго до перерви м'яч опинився у воротах гостей. Роман Яремчук замкнув простріл Віктора Циганкова, але судді після перегляду VAR зафіксували у вінгера "Жирони" офсайд.

Збірна

Україна відновила паритет на 54-й хвилині. Віктор Циганков у сольному проході обійшов кількох захисників і без перешкод вразив нижній кут воріт — 1:1. Торстейнссон у другому таймі міг вдруге вивести Ісландію вперед, але загрозу після його удару відвів Лунін — дістав м'яч з-під поперечини і перевів його на кутовий.

Другу вольову перемогу в плей-оф Україні врешті приніс Михайло Мудрик. Вдруге за матч асист оформив Георгій Судаков, після передачі якого вінгер "Челсі" поцілив у нижній кут — 2:1.

"Синьо-жовті" вчетверте в історії (та вчетверте — поспіль) зіграють у фінальній частині континентальної першості. За підсумками жеребкування в грудні Україна потрапила до групи E і зіграє у квартеті проти збірних Бельгії, Словаччини та Румунії.