"Реал" здобув перемогу в чемпіонаті Іспанії (ВІДЕО)

Чемпіон Іспанії мадридський "Реал" нарешті переміг у Примері. "Вершкові" з рахунком 3:0 здолали "Гранаду" у 3-турі чемпіонату Іспанії.

Напругу, що панувала над трибунами "Сантьяго Бернабеу", зняв Кріштіану Роналду, який відкрив рахунок ударом з гострого кута.

У дебюті другої половини гри португалець оформив дубль, забивши свій 150-й гол за "Королівський клуб". А до розгрому справу довів Гонсало Ігуаїн.

Додамо, що на 60-й хвилині гості залишилися вдесятьох. Борха Гомес заробив другий "гірчичник".

Каталонська "Барселона" також перемогла, однак скромніше. "Синьо-гранатові" заробили чергові три очки, перемігши з мінімальним рахунком "Валенсію" - 1:0.

Єдиний гол забив Адріано, який смачно пробив у "дев'ятку" з-за меж штрафного.

Каталонці володіли помітною перевагою, але збульшити рахунок ніяк не могли, за що ледь не поплатилися на 88-й хвилині. Віктор Руїс після розіграшу кутового випередив Віктора Вальдеса і розстріляв ворота, але м'яч пройшов мимо.

Іспанська примера. 3-1 тур