Перша ліга: ФК "Хуст" розгромив "Металург" із Запоріжжя

Підопічні Володимира Циткіна дуже жваво почали другу частину чемпіонату.

Весняну частину чемпіонату хустяни розпочали в групі виживання. І одразу ж стартова гра – із лідером змагань. Та в запоріжців сталися неприємні зміни: через фінансові труднощі команду залишили лідери. Утім, і ослаблений колектив потрібно було ще переграти.

Усе ж закарпатський клуб серйозно налаштувався досягти вікторії. І вже на 17 хвилині міг відкрити рахунок, але при атаці зі зручної позиції Владислав Борисенко не зміг переграти «кіпера» номінальних господарів Гордія Ніколаєнка.

Не забиваєш ти – забивають тобі. За кілька хвилин провалився захист «Хуста», і Владислав Васильченко відкрив рахунок. Та не встигли металургівці натішитися успіхом як слід, як своє гольове слово сказали гості. То Володимир Шевчук розкішно пробив із-за меж штрафної – 1:1.

А в другому таймі відзначалися тільки підопічні Володимира Циткіна. Спочатку Сергій Новіков вивів команду вперед, а потім спрацювали заміни, і рахунок став розгромним. Владислав Чабан увірвався в штрафну площу й довів перевагу до 3:1, за дві хвилини триочковий здобуток закріпив Владислав Гарнага, замкнувши подачу Володимира Шевчука. 4:1 на користь хутян. Що цікаво, три голи записали до свого активу новачки нашого ФК. Перемога одразу дозволила хустянам переміститися на 7 місце в турнірній таблиці групи «В», - за матеріалами Аоціації футболу Закарпаття.

Перша ліга. Група «В». 1 тур.

МФК «Металург» – «Хуст» – 1:4 (1:1)

23 березня. Умань. Стадіон «Центральний».

Голи: Владислав Васильченко, 20 – Володимир Шевчук, 20; Сергій Новіков, 48; Владислав Чабан, 73; Владислав Гарнага, 75.