Із сином Шевченка збірна України U-19 розгромила Латвію у відборі на Євро-2024

23 березня у матчі 2-го туру кваліфікації Євро-2024 U-19 у македонському Скоп'є збірна України U-19 обіграла команду Латвії U-19 (3:0).

Український форвард Матвій Пономаренко оформив дубль. Він відкрив рахунок на 34-й хвилині влучним ударом здалеку, а на 60-й хвилині забив другий гол, реалізувавши пенальті. Крапку в матчі поставив Тимур Тутєров на 89-й хвилині (3:0).

Крістіан Шевченко, син Андрія Шевченка, вийшов на заміну на 90-й хвилині матчу. Для нього це вже другий матч у складі збірної U-19.

Зазначимо, що після перемоги над Північною Македонією та Латвією українці очолюють квартет. Заключний матч кваліфікації наша юнацька збірна проведе проти однолітків із Швейцарії 26-го березня, о 15:00 за київським часом. Для здобуття першої сходинки в групі й путівки на Євро українцям буде достатньо нічиєї.