"Минай" вдома поступився першоліговому "Агробізнесу"

Підопічні Василя Кобіна вперше спробували себе у матчі із майбутнім суперником у Першій лізі.

Одразу ж слід зауважити, що головний тренер «Минаю» вдався до значних експериментів. Команда тактично змінили розташування на полі і зіграла у три центральні захисника, що дало гравцям більше зосередитися на контролі м’яча.

На 17-хвилині господарі поля пропустили перший гол. Хоча до того часу змарнували декілька хороших нагод. На 34-хвилині «шкіряний» вдруге побував у воротах «Минаю». Підопічні Василя Кобіна змогли у першому таймі відповісти лише одним голом, який записав на свій рахунок Василь Пиняшко.

У другому таймі команди більше намагалися спробувати створити щось нове у своїх діях. За цей час «Минай» неодноразово міг зрівняти рахунок, але декілька змарнованих моментів і суперник про себе нагадав. На 87-хвилині «Агробізнес» забив третій гол, який точно вирішив долю переможця у грі. Останнє слово сказав Карноза, який забив із пенальті в компенсований арбітром час – 2:3.

Нагадаємо, що «Минай» завершив свій угорський збір нічиєю із «Мезекевешд».