ФК «Минай» завершив свій угорський збір нічиєю з «Мезекевешд»

Остання гра видалася результативною і цікавою, а команди на полі провели 120 хвилин.

Обидва тренерські штаби вирішили випробувати фізичні показники своїх підопічних. Грали два тайми по 60-хвилин. «Минай» у такому графіку не грав товариські ігри, а от угорці тепер експериментують часто. Вже на 12-хвилині матчу форвард господарів Чері реалізував пенальті – 1:0. На 55-хвилині, ще першого тайму, гол забив новачок «Миная» Маїк – 1:1.

У другому таймі угорці одразу ж вийшли вперед, а через хвилин двадцять вже подвоїли перевагу. Але виграти угорцям не вдалося. Роберт Гегедош виправив ситуацію і оформивши дубль в останню 15-хвилинку вирвав нічию для своєї команди.

Нагадаємо, що поки «Минай» грав товариську гру Михайло Кополовець розповідав про геїв та емігрантів.