Американська спортсменка пропливла 100 метрів батерфляєм за 55,98 секунди

Власниця попереднього рекорду приплила до фінішу лише четвертою.

Американка Дана Воллмер завоювала золото, встановивши світовий рекорд серед жінок у плаванні батерфляєм на 100 метрів. Спортсменка пропливла дистанцію за 55,98 секунди, ставши першою жінкою в історії, яка зуміла проплисти 100 метрів батерфляєм швидше, ніж за 56 секунд.

Срібло в змаганнях отримала Люй Ін, що відстала від Воллмер на 0,89 секунди, а бронзу - Алісія Коуттс (+0,96). Шведська спортсменка Сара Шестрем, якій належав попередній світовий рекорд, приплила до фінішу лише четвертою.

Для США медаль Воллмер стала вже другим золотом у плаванні (і третім золотом на Олімпіаді взагалі). Раніше в комплексному плаванні на 400 метрів серед чоловіків виграв Райан Лохте. В аналогічній дисципліні у жінок Елізабет Бейзель взяла бронзу. Крім того, в естафеті 4x100 метрів вільним стилем американки взяли бронзу.