Чехія - Португалія - 0:1

На чемпіонаті Європи з футболу розпочинається плей-офф. У першому чвертьфіналі зустрілися збірні Чехії і Португалії.

Перший тайм в цілому рівний. Чехи домінували у першій половині тайму, а заключний відрізок пройшов за переваги португальців. Найкращий момент був у Роналду вже у компенсований час до тайму.

Після його удару м'яч потрапив у стійку. на 79-й хвилині Роналду таки забив гол у ворота Чеха. Відзначимо, що це третя зустріч команд на чемпіонатах Європи.

У 1996 році чехи виграли у чвертьфіналі (1:0), а у 2008 році португальці перемогли у груповому етапі (3:1). Euro2012.tsn.ua веде прямий репортаж з Варшави.