Євро-2012: Ірландія-Хорватія - 1:3

Збірна Хорватії впевнено перемогла Ірландію і після першого туру очолила групу С. Матч, що проходив у Познані, закінчився з рахунком 3:1.

Хорватам вдалося забити швидкий гол на третій хвилині. "Картаті" заробили кутовий. З подачею у воротарський ірландці впоралися, але Срна підібрав м'яч і спробував з правого краю штрафного намагався подати в центр. Даріо потрапив в суперника і вийшов відмінний пас на ... Манджукич, пробив головою з 12 метрів. Гівен дотягнувся до м'яча, але не зміг врятувати свою команду.

Але ірландцям досить швидко вдалося відігратися. на 19-й хвилині пішов відмінний навіс у виконанні Макгіді на дальню стійку, і Сент-Леджер, вигравши позиційну боротьбу у Чорлука, з близької відстані головою переправив м'яч у ворота.

Переможний, як виявилося гол, забив форвард "Евертона" Нікіца Елавіча, відзначившись перед перервою. Подача з кутового на Шильденфельд виявилася неточною, але хорвати підібрали м'яч за межами штрафного майданчика. Далекий удар був невдалим, і м'яч потрапив в гравця збірної Хорватії, після чого відскочив до Уорду. Той міг спокійно вибивати його подалі, але вийшла зрізка на Елавіча. Боковий арбітр розцінив дану дію, як пас назад і не зафіксував офсайд, а Елавіча легко перекинув м'яч повз Гівена.

Перевага хорватів на початку другого тайму закріпив Манджукич. Перішич здорово подав з лівого флангу в центр штрафного, а Манджукич головою пробив у нижній кут. М'яч потрапив у штангу, але від неї відскочив в голову Гівен і зрадницьки влетів у сітку.

Надалі ірландці створили кілька забійних моментів біля воріт Плетікоси, але м'яч якщо і йшов у ворота, то опинявся здобиччю голкіпера.

У підсумку, 1:3 - Хорватія вийшла в лідери групи, а Ірландія - аутсайдер. У другому турі ірландців буде екзаменувати Іспанія, а хорватам належить складна гра з Італією.