Студенти ЗакДУ змагалися з викладачами

У світлі всіма очікуваного ЄВРО 2012 студенти кинули виклик викладачам позмагатись у футбольній вправності.

Пропагуючи здоровий спосіб життя та закликаючи молодь більше уваги приділяти спорту та активному відпочинку, студенти та викладачі зустрілися на футбольному полі ЗакДУ, щоб провести дружнє змагання.

Всього у турнірі брали участь 3 команди. Спочатку між собою змагалися команди студентів факультету міжнародних відносин та факультету міжнародного бізнесу та міжнародного права. У нелегкій боротьбі переконливу перемогу вдалося вибороти команді студентів факультету міжнародних відносин із рахунком 3:1.

Студенти вже відчули себе господарями поля, проте у гру вступили викладачі. У першому таймі команда викладачів відразу заставила студентів виймати м’яч із їх воріт, забивши блискавичний гол.

Однак другий тайм, за якого команда студентів факультету міжнародних відносин поповнилась свіжими силами за рахунок кількох замін гравців, пройшов за значної переваги команди студентів. В результаті чого, молодість, здоровий спосіб життя і, звичайно, дружба перемогли – студенти реалізували декілька вдалих моментів і почивали на лаврах перемоги.

Всі гравці та вболівальники залишилися задоволеними грою та вже внесли пропозиції щодо подальших футбольних зустрічей викладачів зі студентами.