ФК "Минай", у жорсткій боротьбі, вкотре втратив очки

Цього разу "минайці" поступилися на виїзді лідеру Другого дивізіону «Черкащина-Академія».

Закарпатці гідно виступили проти черкащан, однак різниця в один гол не дала змоги привезти додому як нічию, так і перемогу.

Хоча, після 2 нападів «Черкащини» на 15 хвилин, «минайці» активізувалися. Микуляк своїм ударом під перекладину, надав гостроти.

У першому таймі «Минай» намагався грати у свою гру з контролем м’яча, але до результату це не призвело.

Першими відзначилися саме господарі. Захисник «Черкащини» Олег Тарасенко з 40 метрів послав мяч у дальній кут і таки попав: 0:1.

Після перерви на поле у складі "минайців" вийшов Артур Карноза, який і реалізував штрафний удар – 1:1.

Проте, вже у наступній атаці арбітр призначив у ворота закарпатців пенальті. Його ж і реалізував півзахисник господарів Бойко – 2:1.

Але «минайці» не збиралися здаватися і вже 62-ій хвилині Нурієв пробив у ворота та зрівняв рахунок.

І вже за 5 хвилин до кінця матчу «черкащани» вдало використали свій стандарт – Тенжицький, який вийшов на заміну, зіграв на добиванні: 2:3.

Виправити ситуацію у турнірній таблиці ФК "Минай" зможе вже цієї неділі, 5 травня у домашньому поєдинку проти «Калуша».