Мукачівські "Яструби" здобули 6 медалей з кіокушинкай карате на Київщині (ФОТО)

Результат спортсменів — 2 золота, 1 срібло, 3 бронзи та титул "Кращий боєць".

МК «Яструб» на чолі зі своїм тренером та наставником Матьковскі С.С. змагався за місця на п'єдесталі 8-9 грудня у місті Бровари Київської області .

Проти мукачівців на Кубку України з кіокушинкайкан карате IKO Matsushima серед дітей, юнаків та юніорів 8-15 років, змагалися близько 250 учасників з різних областей України.

Незважаючи на серйозну конкуренцію, вихованці МК "Яструб" змогли вибороти 6 медалей.

Так, золото змагань здобули 2 спортсменів — Леньо Максим та Канчій Іван, срібло команді приніс Канчій Михайло, а бронзові медалі здобули 3 спортсменів — Сірак Вікторія, Айропетян Ніколета та Цибарь Максим.

Також, на звершальних змаганнях 2018 року, Канчій Іван отримав нагороду «Кращий боєць» турніру.

На мукачівських "Яструбів" в наступному році чекають нові змагання та випробування. Одне з важливих подій , яке відбудеться у 2019 р - Чемпіонат Закарпатської Області з кіокушинкайкан карате ІКО Мацушима.